Tekvicový olej s organicky viazaným jódom Fortuna Vitae prof Turianicu


Tekvicový olej s organicky viazaným jódom

Nový produkt

Originálny patentovaný tekvicový olej prof. Turianicu s aktívnym jódom používaný vo veľkej miere napríklad pri problémoch so štítnou žľazou

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 51 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 51 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 1,53 €.


Tabuľka dát

Objem235ml
Krajina pôvoduSlovensko

Viac informácií

Porucha štítnej žľazy? čítajte ďalej...

Základným stavebným prvkom pre správnu činnosť štítnej žľazy a tiež celého endokrinného systému je jód. V prostredí, v ktorom žijeme a tiež v strave, ktorú konzumujeme máme enormný nedostatok jódu. Nezávisle od týchto podmienok spotrebúvame jód vo zvýšenej miere a to predovšetkým pri strese.

Čím vyššia je aktivita človeka, vrátane tehotenstva, rastu detí, chorôb, príjmu alkoholu, psychickej záťaže, stresu, tým je spotreba jódu vyššia. Tým vznikajú poruchy štítnej žľazy a práve tu je riešením Fortuna vitae - originál prof. Turianica.

S nedostatkom jódu sa začínajú fyziologické komplikácie a nastupujú civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle chudnutie, nespavosť, pankreatitída, lámanie nechtov, problémy s pamäťou, hepatitída, rakovina hrubého čreva, ženské problémy (cysty, nádory na krčku maternice, prsníkoch a vaječníkoch), u mužov predovšetkým prostata, problém s potenciou a kardiovaskulárne ochorenia.

Na všetky vyššie spomenuté ťažkosti je výborným riešením tekvicový olej Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianica s aktívnym organicky viazaným jódom.

Je vhodný pre deti aj dospelých, pre všetkých, ktorí pracujú a žijú v neustálom strese. Je dôležitý pre ženy v staršom veku na všetky ženské problémy, vrátane menopauzy, ale tiež pre mužov - andropauza.

Predchádza zápalu prostaty, prípadne ju pomáha ukľudňovať. Fortuna Vitae ORIGINÁL prof. Turianica v neposlednom rade upravuje metabolizmus, čím pomáha redukovať prípadnú nadváhu. Fortuna vitae - original prof. Turianica je nápomocná aj pri prevencii proti rakovine. Dostatočná úroveň jódu je dôležitá pre zdravý fyzický a mentálny vývoj dieťaťa počas tehotenstva a následne kojenia.

Fortuna Vitae original prof. Turianica charakteristika:

•  normalizácia funkcie štítnej žľazy,

•  zabraňovanie vzniku a rozvoju kardiovaskulárnych ochorení,

•  prevencia vzniku osteoporózy,

•  úprava osteoporózy (až o 2 stupne)

•  spevňovanie kostného tkaniva (umožňuje naviazanie vápnika),

•  zlepšovanie zapojenia vápnika a fluóru do zubnej skloviny.

Fortuna Vitae original prof. Turianica zvyšuje:

•  efektivitu energetického metabolizmu,

•  obrannú schopnosť imunitného systému,

•  zvyšuje intelektuálne schopnosti populácie,

•  kvalitu života a duševnú rovnováhu.

Fortuna Vitae originál prof. Turianica reguluje:

•  metabolizmus bielkovín, tukov, cukrov a minerálnych látok,

•  procesy detoxikácie produktov metabolizmu,

•  obnovu buniek, reparáciu tkanív a fyziologickú výkonnosť organizmu.

Prírodný produkt Fortuna Vitae originál prof. Turianica je unikátna forma organicky viazaného aktívneho jódu a je chránená patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR.  

Zloženie: kyselina olejová, palmitová, stearová, linolová, alfa-linolénová, arachidová

Odporúčané dávkovanie: 10 ml denne. Pri zvýšenej radiácii je odporúčané dávkovanie: 2 dni  4x10 ml (10ml = 1 polievková lyžica) počas dňa, 2 dni  3x10 ml, 3 dni  2x10 ml, potom pokračujeme 1x10ml ráno (organicky viazaným jódom sa nie je možné  predávkovať).

Pozn.: Pre našich zákazníkov ponúkame aj osobné/telefonické konzultácie s našou poradkyňou, ktorá vám vysvetlí ako užívať olej v prípade, že užívate Euthyrox a ako znižovať dávky liekov. Spolu s kúpou tekvicového oleja s organicky viazaným jódom dostanete na ňu automaticky aj kontakt.

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Tekvicový olej s organicky viazaným jódom

Tekvicový olej s organicky viazaným jódom

Originálny patentovaný tekvicový olej prof. Turianicu s aktívnym jódom používaný vo veľkej miere napríklad pri problémoch so štítnou žľazou