Manuka med MGO 400+


Manuka med MGO™ 400+

Nový produkt

Manuka med MGO™ 400+ zaručuje obsah minimálne 400mg/kg metylglyoxalu, ktorý sa prirodzene nevyskytuje v tak veľkých množstvách v žiadnych iných medoch, ani potravinách na svete.

Viac detailov

Zakúpením tohto produktu môžete získať až 90 vernostných bodov. Za obsah košíku získate celkom 90 vernostných bodov , ktoré môžu byť prevedené na zľavový kupón v hodnote 2,70 €.


 • 250g
 • 500g

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Manuka medy s označením Manuka med MGO400+ (a teda minimálnym garantovaným obsahom metylglyoxalu 400mg/kg medu) sú najpredávanejšími z našej ponuky nielen na Slovensku, ale na celom svete.

Prečo manuka med?

 • 100% prírodný produkt z Nového Zélandu priamo k Vám
 • jedinečná látka metylglyoxal, ktorá sa v takejto koncentrácii nachádza len v manuka medoch
 • zo skúseností našich spokojných zákazníkov odporúčame pri žalúdočných ťažkostiach, bolestiach hrdla, príznakoch chrípky, a problémami s pleťou.
 • darované prírodou, overené vedou a našimi spokojnými zákazníkmi

Prečo MGO™ 400+ hodnota?

 • náš najobľúbenejší a najpredávanejší produkt
 • vysoká hladina MGO a priaznivá cena
 • vynikajúci na problém s pokožkou - vhodný aj pri vyrážkach, problémoch s kožou 
 • naši zákazníci ho používajú najmä pri žalúdočných ťažkostiach (My odporúčame vyskúšať aj Kapsule cyclopower, ktoré bol vyvinuté za účelom efektívnejšieho využitia vlastností manuka medu.
 • Osvedčil sa nám pri prvotných príznakoch prechladnutia, či bolesti hrdla
 • Odporúčame aj ako prevenciu počas zimy, či obdobia “chorôb”

Manuka medy MGO™ sa vyrábajú a predávajú vo viacerých variáciách založených na množstve metylglyoxal v ňom. Číselné údaje uvádzané na obaloch Manuka medu MGO™ predstavujú koľko mg metylglyoxalu sa v 1 kg mede nachádza. 

Čím vyššia hodnota látky sa v mede nachádza, tým je Manuka med vzácnejší.

Ako čo najefektívnejšie dávkovať Manuka med a pre ktorý sa rozhodnúť?

Med môžete nanášať priamo aj na pokožku a nechať pôsobiť kľudne aj celú noc. Je taktiež vhodný aj ako prísada do jedla, nápojov, vlažných čajov. Med nevystavujte teplote nad 40°C.

Na podporu imunity

Odporúčame siahnuť po mede s označením MGO100+  alebo MGO250+. Jedna lyžička denne. Dávkovanie môžete samozrejme zvýšiť podľa chuti. Taktiež môžete bežne používať aj med s vyšším MGO faktorom.

Deťom od 1 roka

Návod na dávkovanie je rovnaký ako v prípade dospelej osoby. Lyžička denne resp. podľa potreby. Zo skúseností niektorých mamičiek môžeme potvrdiť, že deti sa samé na Manuka med pýtajú, lebo im chutí. Med však nie je vhodná potravina pre deti do 12 mesiacov/1 roka.

V prípade zdravotných ťažkostí

Treba si uvedomiť, že Manuka med nie je klasifikovaný ako liek, ani jeho náhrada. Na základe recenzií vieme, že mnohí ľudia Manuka medom podporujú liečbu či už vážnejších alebo menej závažných zdravotných ťažkostí - od boľavého hrdla, cez  žalúdočné problémy až po ekzémy. 

V týchto prípadoch odporúčame manuka med je konzumovať ráno 2-3 čajové lyžičky, alebo 1 čajovú lyžičku 2-3 krát denne vždy pol hodinu pred jedlom alebo pitím.
Dávkovanie môžete zvýšiť podľa chuti.

 • Záruka originality, kvality a čerstvosti – všetky medy prechádzajú prísnym testovaním a sú vyrábané a balené na Novom Zélande
 • Výhradný distribútor Manuka Health New Zeland

Upozornenie :

Med všeobecne a teda aj Manuka nie je vhodná potravina pre deti do 1 roka.

Med neodporúčame vystavovať vysokým teplotám.

Zloženie:

250 gramov čistého Manuka medu zabaleného na Novom Zélande s faktorom MGO™ 400+

Krajina pôvodu Nový Zéland

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Manuka med MGO™ 400+

Manuka med MGO™ 400+

Manuka med MGO™ 400+ zaručuje obsah minimálne 400mg/kg metylglyoxalu, ktorý sa prirodzene nevyskytuje v tak veľkých množstvách v žiadnych iných medoch, ani potravinách na svete.